CİNNAH CADDESİ GELİBOLU SOKAK 6/10 KAVAKLIDERE ANKARA

TELEFON – FAX : 0 312 467 11 50 info@eylulturizm.com

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Yıllardır vize hizmeti veren şirketimiz, vize servisi olarak gerekli deneyim ve tecrübeye sahip kadrosu ve ayrıntılı web sitesiyle Türkiye’ nin en kapsamlı vize bilgi bankası olan EYLÜL TURİZM siz değerli müşterilerimiz için bir kazanç ve avantaj olduğunu düşünüyor tüm vize işlemlerinizde daima en yakın yardımcınız olacağımızın sözünü veriyoruz. 

Yeterli bilgi-tecrübe ve donanıma sahip EYLÜL TURİZM 20 yıldır binlerce yolcumuza hızlı – güvenli ve sorunsuz vize hizmeti vermenin haklı gururunu yaşamakta, sizlerden aldığı bu güvenle de müşteri portföyü ve partner acente yelpazesini genişletmektedir. 

Artık vize işlemleriniz için konsolosluk önlerinde saatlerce beklemeyecek ve değerli olan zamanınızı diğer işlerinize ayırıp, almış olduğunuz danışmanlık ve vize hizmeti ile vize başvuru süreci ve sonrasında da bilgi sahibi olacaksınız. 

Elçilik ve Konsoloslukların bulunduğu tüm şehirlerde (Ankara-İstanbul-İzmir) ofislerimiz bulunmakta ve hizmetlerimiz Türkiye genelini kapsamaktadır.

Bilindiği gibi çok sayıda ülke Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına, ülkelerine giriş için vize uygulamaktadır. Bazı istisnaları olmakla birlikte, bu vizelerin seyahat başlangıcından önce ilgili ülkenin Türkiye’deki Büyükelçilik, Başkonsolosluk ve Konsolosluklarından alınması gerekmektedir.

Biz Eylül Turizm olarak 20 yıllık tercübe ve bilgi birikimimiz ile siz değerli misafirlerimizin sıkıntı yaşamadan , başınıza gelecek olumsuzluklardan etkilenmeden güncel  prosedüre uygun bir şekilde vizelerini alarak mutlu birşekilde seyahat etmenizi sağlıyoruz.  

Unutmayınız ki vize başvurusu esnasında yapacağınız küçük bir hata size zor anlar yaşatabilir.

Lütfen; vize başvurusu yapmadan önce pasaportunuzun vize sayfalarını kontrol ediniz. Dolu pasaportların yenilenmesi gerekmektedir. Pasaportun en az altı ay geçerlilik süresi olmasıdır. 6 aydan az geçerliliği olan pasaportlara konsolosluklar vize vermemektedir.

Vize başvurusu yapılırken Vize Formu doldurulması gereklidir Eylül Turizm olarak tüm Dünya ülkelerinin vize formlarını sizin adınıza tanzim ediyoruz. Formlarının eksiksiz doldurulması çok önemlidir. Vize formu ile birlikte sizden istenen fotoğrafın yeni olması ise başka önemli bir husustur.

Konsoloslukların, başvurunun kabulünden itibaren vize verme süreleri 2 günden bir haftaya hatta bazı ülkelerde 20 güne kadar çıkmaktadır. Bu nedenle, vize başvurularınızı, seyahatlerinizden mümkün olduğu kadar önce yapmaya gayret ediniz. Pasaportların geri veriliş sürelerinin özellikle, bayram, sömestr, paskalya, fuar ve yılbaşı gibi yoğun dönemlerde daha da uzayabileceğini unutmayınız.

Eylül Turizm olarak bugüne kadar onbinlerce vize başvurusunun olumlu sonuçlanmasına aracılık etmiş olmanın haklı grurunu yaşıyoruz. Maliyetinizi Azaltıyor, Hizmet Kalitesini Çoğaltıyoruz

Elçilik ve Konsoloslukların bulunduğu tüm şehirlerde (Ankara-İstanbul-İzmir) ofislerimiz bulunmakta ve hizmetlerimiz Türkiye genelini kapsamaktadır. 

Unutmayınız zaman en değerli şeydir.  

Saygılarımızla